środa, 24 stycznia 2018

Produkuje filmy, zbiera nagrody [SZKOŁA FILMOWA]Kamil Staszczyszyn, student V roku Łódzkiej Szkoły Filmowej otrzymał niedawno stypendium - Nagrodę Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego za wybitne osiągnięcia artystyczne przyznawaną studentom i doktorantom ze wszystkich szkół artystycznych w Polsce. Uroczystość odbyła się w grudniu 2017 roku w sali balowej na Zamku Królewskim w Warszawie.
Nasz absolwent był jedną z 84 osób wyróżnionych przez ministra jednorazową gratyfikacją finansową. Nagroda ministra wiąże się oczywiście ze środowiskowym prestiżem.
Kamil Staszczyszyn już podczas studiów na Wydziale Produkcji Filmowej i Telewizyjnej kierował produkcją teledysków, filmów  animowanych, dokumentalnych, fabularnych, które pokazywane i nagradzane były na festiwalach w Korei, Rumunii, Niemczech, Francji, Hiszpanii, Portugalii i w Stanach Zjednoczonych (ich tytuły zobacz na www.filmweb.pl).
Obecnie Kamil pracuje przy produkcji programu „Joker” dla Polsatu, pracę przy produkcji programów śniadaniowych zaproponowała mu także TVP1.
Latem Kamil będzie bronić pracę magisterską.
Gratulujemy Kamilowi wyróżnień, nagród i życzymy samych sukcesów w Nowym Roku!!!
 
(BJot)